../images/motiv.JPG (37731 bytes)
Právě nás čte : . TURISTICKÝ RUCH.CZ
Česká Republika > Morava > Olomoucký kraj > Okres Olomouc > Velká Bystřice > Služby turistického ruchu >

Související odkazy


Penzion Morava - Velká Bystřice
Hotel Zámek - Velká Bystřice
Restaurace Mlýn - Velká Bystřice
Restaurace U Zedníků (Cafe Bar) - Velká Bystřice
Restaurace u Pekaře - Velká Bystřice
Restaurace Nadační - Velká Bystřice
Lidový rok - folklórní festival Velká Bystřice
Penzion Morava - Velká Bystřice
 
Prezentace je zařazena v těchto kategoriích:
 |Pensiony

Název subjektu: Penzion Morava
Možnost ubytování: ANO Kapacita: 10
Ulice: Týnecká 788
783 53 Velká Bystřice
Tel: 603 811 722
IČO: 46617841
E-mail: penzion@penzion-morava-vb.cz
WWW stránky: http://www.penzion-morava-vb.cz


Penzion Morava se nachází ve městě Velká Bystřice necelých 6 km od krajského města Olomouc. Jeho přesné umístění je na silnici směřující z města Velká Bystřice do obce Svésedlice.

Pro návštěvníky penzionu je k dispozici celkem 5 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem přímo na pokoji. Na pokoji je k dispozici i lednice. Návštěvníkům penzionu je k dispozici i malá kuchyňka vhodná pro přípravu snídaní, popřípadě lehkých večeří. Ostatní stravování doporučujeme v restauraci Cafe Bar v centru města Velká Bystřice, jenž je vzdálena od penzionu přibližně 500 m, kde Vám nabídnou tradiční českou kuchyni i s bohatě zásobeným barem. Tato restaurace je otevřena v Po-Pá od 8:00 - 24:00 a v So a Ne od 11:00 do 24:00.


Dvoulůžkové pokoje umožňují strávit noc v penzionu jak dvojicím, tak i jednotlivcům. Blízká vzdálenost od krajského města Olomouce a cena za ubytování (za dvoulůžkový pokoj / noc - 680 Kč vč. DPH) předurčuje Penzion Morava i jako atraktivní místo pro strávení noci na služební cestě pro obchodní cestující popřípadě pro cestovatele, jenž plánují nějaké delší cesty a rádi by v pohodlí přespali blízko krajského města.


Vážení hosté, rádi bychom Vás přivítali v Penzionu Morava a nabídli Vám kvalitní ubytování za příjatelnou cenu. Pevně věříme, že služby a kvalita ubytování Vám umožní strávit zde příjemné chvíle odpočinku spojené s výlety do okolí, popřípadě do historického krajského města Olomouce vzdáleného necelých 6 km.

Oficiální stránky
Copyright © 2006 www.turistickyruch.cz. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno. Kontaktní e-mail turistickyruch@turistickyruch.cz.