../images/motiv.JPG (37731 bytes)
Právě nás čte : . TURISTICKÝ RUCH.CZ
Česká Republika > Morava > Olomoucký kraj > Okres Olomouc > Velká Bystřice > Služby turistického ruchu >

Související odkazy


Penzion Morava - Velká Bystřice
Hotel Zámek - Velká Bystřice
Restaurace Mlýn - Velká Bystřice
Restaurace U Zedníků (Cafe Bar) - Velká Bystřice
Restaurace u Pekaře - Velká Bystřice
Restaurace Nadační - Velká Bystřice
Lidový rok - folklórní festival Velká Bystřice
Hotel Zámek - Velká Bystřice
 
Prezentace je zařazena v těchto kategoriích:
 |Hotely  |Restaurace  |Vinárny  |Sály a salonky  |Bary

Název subjektu: Hotel Zámek
Možnost ubytování: ANO Kapacita: 43
Možnost stravování: ANO Kapacita: 100
Ulice: Zámecké náměstí 773
783 53 Velká Bystřice
Tel: 585 351 451
E-mail: info@hotel-zamek.cz
WWW stránky: http://www.hotel-zamek.czPokud se Vám obrázek nezobrazuje, zkontrolujte zda máte nainstalováno Java™ 2 Runtime Environment. Pro rotaci stiskněte levé tlačítko myši nad obrázkem a pohněte myší doleva nebo doprava, nahoru či dolů.

Hotel*** Zámek se nachází ve středu města Velká Bystřice přibližně 6 km od Olomouce. Svou výbornou polohou (nedaleko krajského městra) je ideální pro návštěvníky vyhledávající soukromí mimo ruch velkoměsta a zároveň i pro turisty, kteří chtějí poznat krásy okolí. Pro hosty je připraven moderně vybavený interiér hotelu s 2 apartmány a 16 dvoulůžkovými komfortně vybavenými pokoji s koupelnou, WC, SAT-TV, rádiem, telefonem a minibarem.

Reprezentativní interiér restaurace poskytuje příjemné posezení, ke kterému patří široký sortiment nabízených jídel teplé i studené kuchyně. Sály kongresový a společenský jsou určeny pro pořádání velkých kulturních a společenských akcí, plesů, firemních školení a seminářů, klubovna a salonek poskytují komornější prostředí pro bankety či rodinné oslavy. Slavnostní obřadní síň, která je součástí hotelu je hojně využívána ke svatbám a dalším významným událostem. Hotel*** Zámek je ideální pro ubytování na služebních cestách i pro turisty, kteří chtějí poznat krásy okolí.


Restaurace Hotelu Zámek se pyšní okouzlujícím interiérem, který hostům poskytuje příjemné posezení. V rámci bohatého menu si hosté mohou vybrat ze širokého sortimentu jídel studené i teplé kuchyně a bohaté nabídky nápojů. Pro labužníky nabízí místní kuchyně tradiční české pokrmy i mezinárodní kuchyni. Mezi vyhlášená jídla se řadí i místní zvěřinové speciality.

Kongresové centrum v prvním patře hotelu sestává z foyeru, kongresového sálu, společenského sálu a klubovny. Všechny tři místnosti mohou být navzájem propojeny a tudíž umožňují hostům uspořádat společenský večer až pro 400 osob. Kongresový sál, který je součástí hotelu, je určen pro pořádání velkých kulturních a společenských akcí. Kapacita tohoto sálu je proměnlivá a vždy záleží na požadavcích klientů, jakou výzdobu a uspořádání sálu si přejí. Společenský sál je ideální pro pořádání slavnostních plesů, tanečních večírků, firemních akcí, školení a seminářů. Pro menší semináře, školení, bankety a jiné podobné akce zde máme k dispozici klubovnu a salonek. Ve foyer před kongresovým sálem je k dispozici barový pult, přičemž foyer je využíváno pro coffe breaky a jiná občerstvení při akcích probíhajících v kongresovém sále.
V rámci zajištění akcí v tomto centru nabízíme hostům kompletní služby v podobě gastronomického servisu, zajištění společenského programu, výzdoby, hostesek apod.. V rámci dohody je možné zapůjčení veškeré potřebné techniky (flipchart, video, TV, zpětný projektor, plátno, diaprojektor). Možností kongresového centra využilo za dobu její existence již mnoho domácích i zahraničních firem při konání konferencí, sympozií, prezentací, rautů, plesů i módních přehlídek.


Součástí hotelového komplexu je i slavnostní obřadní síň, která je hojně využívána pro konání svateb, vítání nových občánků města Velká Bystřice a k dalším významným událostem. Převážně svatebčané tak mají možnost strávit svatební den pod jednou střechou. Prostory hotelového komplexu umožňují uspořádání kompletní svatby od svatebního obřadu, hostiny až po ubytování a nocleh.

Vážení hosté, rádi bychom Vám nabídly ubytování a služby našeho hotelu, z kterého na Vás dýchne kus jeho dlouholeté historie. Chvíle zde u nás strávené Vám zpestří návštěva města Velké Bystřice a nedalekého krajského města Olomouc, které díky své historii nabízí nepřeberné množství kulturních památek. Dalšími dobrými tipy na výlet jsou pak ZOO na Svatém Kopečku, starobylá města Šternberk a Kroměříž, či Hrad Bouzov a Helfštýn.

Oficiální stránky hotelu
Copyright © 2006 www.turistickyruch.cz. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno. Kontaktní e-mail turistickyruch@turistickyruch.cz.