../images/motiv.JPG (37731 bytes)
Právě nás čte : . TURISTICKÝ RUCH.CZ
Česká Republika > Morava > Olomoucký kraj > Okres Olomouc > Velká Bystřice > Služby turistického ruchu >

Související odkazy


Penzion Morava - Velká Bystřice
Hotel Zámek - Velká Bystřice
Restaurace Mlýn - Velká Bystřice
Restaurace Café Bar - Velká Bystřice
Restaurace u Pekaře - Velká Bystřice
Restaurace Nadační - Velká Bystřice
Lidový rok - folklórní festival Velká Bystřice
Restaurace Mlýn - Velká Bystřice
 
Prezentace je zařazena v těchto kategoriích:
 |Restaurace

Název subjektu: Restaurace Mlýn
Možnost stravování: ANO Kapacita: 50
Ulice: Mlýnská 53
783 53 Velká Bystřice
Tel: 585 351 116 / 602 704 661
IČO: 22998527
E-mail: 7777katka@seznam.cz
WWW stránky: http://


Pohled na stylový výčep.
Restaurace ve Mlýně se nachází ve východní části města Velká Bystřice nedaleko silnice spojující město Olomouc s městem Hlubočky - Mariánské Údolí. Souběžně s touto silnicí je vedena boční silnice po níž je vedena rušná cyklistická stezka vedoucí z Olomouce - Hrubá Voda - Nový Jičín atd... Z cyklistické stezky se k nám dostanete kolem mlýnského náhona, který nedaleko vlakové zastávky teče souběžně s touto trasou.
Otvírací doba restaurace je od 13:00 do 24:00 denně.Pokud se Vám obrázek nezobrazuje, zkontrolujte zda máte nainstalováno Java™ 2 Runtime Environment. Pro rotaci stiskněte levé tlačítko myši nad obrázkem a pohněte myší doleva nebo doprava, nahoru či dolů.

Restaurace ve Mlýně nabízí posezení v útulném prostředí, příjemnou obsluhu a dobrá jídla teplé i studené kuchyně. Pivo Bernard 11°, 12° nebo černé 13° vám spolehlivě zažene žízeň. Grilovaná kolena, steaky či jiné dobroty vás spolehlivě zasytí. Na objednávku nachystáme i to, co nemáme v jídelním lístku.
V zimním období Vás zahřeje oheň v krbu, v letním období si můžete posedět na originální zahrádce s mlýnským kolem.
Pro případné zájemce jsme schopni zajistit firemní večírky, oslavy a jiné společenské akce.
Součástí restaurace je i sázková kancelář TIPSPORT s provozní dobou od 12:00 - 19:00 (Po),10:00-12:00 a od 13:00 - 20:45 (Út - Pá) , 10:00-12:00 a od 13:00 - 20:00 (So) , 13:00 - 18:00 (Ne)Pokud se Vám obrázek nezobrazuje, zkontrolujte zda máte nainstalováno Java™ 2 Runtime Environment. Pro rotaci stiskněte levé tlačítko myši nad obrázkem a pohněte myší doleva nebo doprava, nahoru či dolů.

Pro letní měsíce je zde k dispozici letní zastřešená zahrádka s kapacitou cca 5O osob, kde je k dispozici stojan pro kola a příjemný chládek. Atmosféru dotváří funční mlýnské kolo s protékající vodou. Pro letní měsíce jsou zde vítaným zpestředním speciality na grilu, tatarák a míchané nápoje a koktejly. Pro případ objednávky (2 pracovní dny dopředu) lze zajistit obložené mísy, poháry a libovolný sortiment z gastronomie.

Copyright © 2006 www.turistickyruch.cz. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno. Kontaktní e-mail turistickyruch@turistickyruch.cz.