../images/motiv.JPG (37731 bytes)
Právě nás čte : . TURISTICKÝ RUCH.CZ
Česká Republika > Morava > Olomoucký kraj > Okres Olomouc > Velká Bystřice > Služby turistického ruchu >

Související odkazy


Penzion Morava - Velká Bystřice
Hotel Zámek - Velká Bystřice
Restaurace Mlýn - Velká Bystřice
Restaurace Café Bar - Velká Bystřice
Restaurace u Pekaře - Velká Bystřice
Restaurace Nadační - Velká Bystřice
Lidový rok - folklórní festival Velká Bystřice
Restaurace Nadační - Velká Bystřice
 
Prezentace je zařazena v těchto kategoriích:
 |Restaurace  |Sály a salonky  |Rychlé občerstvení  |Internetové kavárny

Název subjektu: Restaurace Nadační
Možnost stravování: ANO Kapacita: 90
Ulice: Zámecké náměstí 81
783 53 Velká Bystřice
Tel: +420 585 352 020
IČO: 60046490
E-mail:
WWW stránky: http://


Restaurace Nadační se nachází ve středu města Velká Bystřice vzdáleného cca 6 km od krajského města Olomouc. Poloha restaurace je přímo u hlavní cesty spojující Olomouc s městem Hlubočky , na křižovatce směřující z hlavní silnice směrem na Bukovany.

Na návštěvníky restaurace čeká výběr z hotových jídel tradiční české kuchyně v cenovém rozmezí od 50- 60 Kč a dále pak výběr přibližně z 50 druhů minutkových jídel v cenovém rozmezí od 65 Kč do 130 Kč.
Návštívit nás můžete denně v časovém rozmezí od 10:00 do 22:00, v pátek a v sobotu až do 23:00.

Přístup do restaurace je zajištěn bezbariérově.


Pro zájemce z řad našich hostů zajišťujeme pořádání svateb, rodinných oslav, školních srazů, školení, narozenin a pohřbů. Pro tyto účely jsou návštěvníkům k dispozici renovované prostory salonku, který současně funguje jako nekuřácká jídelna s možností bezplatného přístupu k internetu. K dispozici je zde i velkoplošná projekce ke sledování sportovních pořadů.

V rámci zpestření nabídky pořádáme každoročně v průběhu dlouhých zimních měsíců i zvěřinové hody. V letních měsících mají návštěvníci možnost zavítat na krytou zahrádku na nádvoří restaurace s výhledem na hotel Zámek a Zámecké náměstí s kašnou.

Zájemci o pořádání oslav nebo jiných akcí mohou využít prostor sálu o kapacitě přibližně 250 osob, k němu přináležícímu přísálí o kapacitě dalších 60 osob a klubovny o kapacitě 20 osob.


Součástí provozu je i rychlé občerstvení, které nabízí svým zákazníkům výbornou točenou zmrzlinu, a další běžný sortiment, jako je párek v rohlíku, langoše, pizza, hranolky aj..

Vážení návštěvníci, pevně věříme že návštěva naší restaurace popřípadě naše výborná točená zmrzlina se stanou příjemným zpestřením návštevy našeho města. Budeme velice rádi pokud k nám zavítáte.

Copyright © 2006 www.turistickyruch.cz. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno. Kontaktní e-mail turistickyruch@turistickyruch.cz.