../images/motiv.JPG (37731 bytes)
Právě nás čte : . TURISTICKÝ RUCH.CZ
Česká Republika > Morava > Zlínský kraj > Okres Vsetín > Valašská Bystřice > Služby turistického ruchu >

Související odkazy


Penzion na Bařinách - Valašská Bystřice
Penzion na Bařinách - Valašská Bystřice
 
Prezentace je zařazena v těchto kategoriích:
 |Pensiony  |Koně a jezdectví  |Sály a salonky  |Restaurace  |Cyklistika  |Půjčovny kol  |Turistika

Název subjektu: Penzion na Bařinách
Možnost ubytování: ANO Kapacita: 30
Možnost stravování: ANO Kapacita: 50
Ulice: Bařiny 281
756 27 Valašská Bystřice
Tel: 571646474, 602414712
IČO: 42792550
E-mail: bariny@volny.cz
WWW stránky: http://www.bariny.wz.cz


Penzion na Bařinách - pohled zvenčí
Pension na Bařinách se nachází v klidné části obce Valašská Bystřice, na silnici směřující od kostela v centru obce směrem na přehradu Bystřička (6 km) a dále na město Vsetín. Historie penzionu sahá až do roku 1861, kdy zde bylo postaveno stavení z něhož postupem času vznikl zmiňovaný penzion.
V současné době je v penzionu k dispozici ubytování v 8 pokojích s celkovou kapacitou 30 lůžek, stravování přímo v penzionu s možností pořádání klubových nebo firemních akcí s kapacitou do 50 míst. Pro letní sezónu je zde k dospizici venkovní posezení pro 50 osob.


Penzion na Bařinách - ubytovací a stravovací prostory
Penzion na Bařinách nabízí ubytování celkem v 8 pokojích po 2, 3 a 4 osobách s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. Pro tělesně postižené je zde možnost využití vany v koupelně na patře. Na pokojích je k dispozici televizní příjímač. Využít těchto služeb může návštěvník již za 200 Kč za osobu a noc.
Pro účely stravování je návštěvníkovi penzionu k dispozici restaurace v přízemí (kuřácká i nekuřácká jídelna), kde má možnost si objednat v rámci pobytu polopenzi i plnou penzi. V případě požadavku je zde poskytována snídaně formou švédských stolů v ceně 50 Kč, polopenze za 150 Kč a plná penze za 200 Kč na osobu a den.

Pro milovníky aktivní dovolené je přímo u penzionu k dispozici koňská jízdárna s kompletním zázemím jak pro začátečníky, tak i pro zkušené jezdce. Najednou si zde můžete vyzkoušet jízdu až na šesti koních. Návštěvník penzionu zde má možnost aktivní účasti při péči o koně a práci s nimi.

Pro zájemce je zde k dispozici možnost venkovního grilování. Případné pokrmy na grilu Vám personál buď ochotně připraví, nebo Vám umožní vlastní přípravu přímo na grilu v areálu zmíněného penzionu.

Milovníci sportovního vyžití zajisté ocení venkovní hřiště pro volejbal, nohejbal a malý fotbálek. Pro děti je zde k dispozici dětský koutek, pískoviště, houpačky, skluzavka.

Cyklisté uvítají možnost půjčení kol v místě ubytování pro výlety po značených cyklostezkách nebo do volné přírody. Zároveň si zde návštěvníci mohou svá kola uschovat v krytém a zabezpečeném přístřešku.

V okolí penzionu využijí náštěvníci lyžařský vlek vzdálený necelé 2km, skokanské můstky, plně vybavený snowboardový areál s možností půjčování sjezdových lyží, běžek a snowboardů. V létě návštěvníky zaujme nedaleké koupání v přehradě Bystřička nebo vyhřívaný venkovní i krytý bazén v Rožnově pod Radhoštěm. Návštěvu bazénu je možné spojit s prohlídkou Valašského muzeua v přírodě. Zde si milovníci golfu mohou zahrát svůj oblíbený sport.

Nedaleká přehrada Bystřička nabízí návštěvníkům z řad rybářů možnost rybaření ve stojatých vodách, přičemž rybaření na pstruhové vodě je možné přímo v obci.

Návštěvník obce Valašská Bystřice má možnost navštívit venkovní antukové tenisové kurty, posilovnu, tělocvičnu s umělým povrchem a možností hraní míčových her a tenisu. Z ostatních služeb je v obci k dispozici pracovnice provozující služby pedikury a manikury.

Překrásné prostředí okolní přírody vybízí k nerušeným procházkám s možností sběru hub, malin, borůvek. Kuchař penzionu Vám nasbírané lesní plody ochotně připraví dle Vašich požadavků.

Netradičním zpestřením pro návštěvníky může býti účast na čekané s možností odstřelu vysoké zvěře. (Tuto službu je nutno dopředu dohodnout).

Hosté penzionu s vlastní dopravou ocení možnost parkování přímo v areálu penzionu.


Penzion na Bařinách - aktivní odpočinek s koňmi
Vážení návštěvníci, příjemné prostředí penzionu a ochotný personál Vám umožní strávit zde chvíle odpočinku spojené s uvolňující relaxací. Okolí penzionu i chvíle zde prožité při aktivním odpočinku Vám zajisté přinesou potřebný klid na duši. Pevně věříme a naše zkušenosti to jenom potvrzují, že se k nám rádi hosté budou vracet. Přijměte tedy ještě jednou pozvání do našeho krásného rodinného penzionu.

Oficiální stránky penzionu
Copyright © 2006 www.turistickyruch.cz. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno. Kontaktní e-mail turistickyruch@turistickyruch.cz.