../images/motiv.JPG (37731 bytes)
Právě nás čte : . TURISTICKÝ RUCH.CZ
Česká Republika > Morava > Jihomoravský kraj > Okres Znojmo > Hevlín > Služby turistického ruchu >

Související odkazy


Restaurace Bašta - Hevlín
Restaurace Bašta - Hevlín
 
Prezentace je zařazena v těchto kategoriích:
 |Restaurace  |Diskotéka  |Bary  |Firemní a společenské akce  |Sály a salonky

Název subjektu: Restaurace Bašta
Možnost stravování: ANO Kapacita: 150
Ulice: Hevlín 6
671 69 Hevlín
Tel: +420606285536
IČO: 14590646
E-mail: restaurace-basta@restaurace-basta.cz
WWW stránky: http://www.restaurace-basta.cz


Restaurace Bašta se nalézá v obci Hevlín, v okrese Znojmo. Součástí obce je stejnojmenný hraniční přechod do Rakouska Hevlín - Laa a.d.Thaya. Restaurace je umístěna 100 m od vlakového nádraží Hevlín, které je na železniční trati Hevlín - Hrušovany nad Jevišovkou.

Milovníci cykloturistiky naleznou restaurace Baštu na 69 km známé cyklistické stezky spojující města Brno - Rajhrad - Židlochovice - Vranovice - Pasohlávky - Hevlín - Laa a.d.Thaya (Rakousko) - Vídeň. Z pohledu cyklisty směřujícího na Vídeň se tak jedná o poslední možnou občerstvovací zastávku na území České republiky.

Otevřeno je zde od pondělí do neděle, neboli 7 dní v týdnu od 10:00 do 23:00.


V rámci objektu restaurace je možné uspořádat široký výběr aktivit, od pořádání rodiných, společenských a firemních akcí na velkém sále s tanečním parketem, tak i pořádání malých akcí v odděleném salonku. Pro představu lze uvést kapacitu sálu přibližně cca 150 osob a malého salonku cca 15 osob. V případě příznivého počasí se nabízí možnost využití prostor zahradního posezení a tanečního parketu s možností pořádání venkovních srazů a oslav spojených s grilováním na vybudovaném grilu.

Milovníci české kuchyně ocení široký výběr domácí kuchyně, zeleninové saláty a velký výběr pizz. Samotnou nabídku restaurace tvoří krom pravidelného menu zahrnujícího polévku a druhé jídlo celkově do 50 Kč i široký výběr jídel na objednávku. V rámci jídelníčku nalezne strávník pokrmy z ryb, bezmasá jídla, hovězí, vepřové i drůbeží speciality a jako dezert i moučníky a zmrzlinové poháry, včetně dětmi oblíbeného širokého výběru nanuků. Pro utišení žízně se zde nabízí výběr tří druhů piv, tradiční jihomoravská vína a široký výběr nealkoholických nápojů od džusů, přes perlivé i neperlivé nápoje.


Vážení návštěvníci, rádi bychom Vás pozvali k návštěvě Restaurace Bašta v obci Hevlín. Pevně věříme, že atmosféra, kterou navozuje zdejší prostředí Vám umožní zde strávit příjemné chvíle odpočinku a že zdejší kuchyně Vám přinese plnohodnotný gastronomický zážitek díky němuž se k nám rádi budete vracet.

Oficiální stránky restaurace
Copyright © 2006 www.turistickyruch.cz. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno. Kontaktní e-mail turistickyruch@turistickyruch.cz.