../images/motiv.JPG (37731 bytes)
Právě nás čte : . TURISTICKÝ RUCH.CZ
Česká Republika > Morava > Olomoucký kraj > Okres Olomouc > Velká Bystřice > Služby turistického ruchu >

Podrobnější členěníPenzion Morava se nachází ve městě Velká Bystřice necelých 6 km od krajského města Olomouc. Jeho přesné umístění je na silnici směřující z města Velká Bystřice do obce Svésedlice.

Pro návštěvníky penzionu je k dispozici celkem 5 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem přímo na pokoji. Na pokoji je k dispozici i lednice. Návštěvníkům penzionu je k dispozici i malá kuchyňka vhodná pro přípravu snídaní, popřípadě lehkých večeří. Ostatní stravování doporučujeme v restauraci Cafe Bar v centru města Velká Bystřice, jenž je vzdálena od penzionu přibližně 500 m, kde Vám nabídnou tradiční českou kuchyni i s bohatě zásobeným barem. Tato restaurace je otevřena v Po-Pá od 8:00 - 24:00 a v So a Ne od 11:00 do 24:00.
.... více.
Externí odkazy:Hotel*** Zámek se nachází ve středu města Velká Bystřice přibližně 6 km od Olomouce. Svou výbornou polohou (nedaleko krajského městra) je ideální pro návštěvníky vyhledávající soukromí mimo ruch velkoměsta a zároveň i pro turisty, kteří chtějí poznat krásy okolí. Pro hosty je připraven moderně vybavený interiér hotelu s 2 apartmány a 16 dvoulůžkovými komfortně vybavenými pokoji s koupelnou, WC, SAT-TV, rádiem, telefonem a minibarem.

Reprezentativní interiér restaurace poskytuje příjemné posezení, ke kterému patří široký sortiment nabízených jídel teplé i studené kuchyně. Sály kongresový a společenský jsou určeny pro pořádání velkých kulturních a společenských akcí, plesů, firemních školení a seminářů, klubovna a salonek poskytují komornější prostředí pro bankety či rodinné oslavy. Slavnostní obřadní síň, která je součástí hotelu je hojně využívána ke svatbám a dalším významným událostem. Hotel*** Zámek je ideální pro ubytování na služebních cestách i pro turisty, kteří chtějí poznat krásy okolí.
.... více.
Externí odkazy:
Oficiální stránky hoteluRestaurace ve Mlýně se nachází ve východní části města Velká Bystřice nedaleko silnice spojující město Olomouc s městem Hlubočky - Mariánské Údolí. Souběžně s touto silnicí je vedena boční silnice po níž je vedena rušná cyklistická stezka vedoucí z Olomouce - Hrubá Voda - Nový Jičín atd... Z cyklistické stezky se k nám dostanete kolem mlýnského náhona, který nedaleko vlakové zastávky teče souběžně s touto trasou.
Otvírací doba restaurace je od 13:00 do 24:00 denně.
.... více.
Externí odkazy:Restaurace Café Bar se nachází ve středu města Velká Bystřice přibližně 6 km od Olomouce. Svou polohou leží přímo u hlavní silnice procházející městem směrem na Hlubočky - Mariánské údolí.

Hosty restaurace uvítá velice příjemný interiér s ochotnou obsluhou a nabídkou tradiční české kuchyně ve spojitosti s minutkovou kuchyní. Samotná restaurace nabízí v přízemí posezení pro přibližně 70 osob a v prvním patře samostaný salonek pro 50 osob. Dále zde návštěvník nalezne kulečníkové stoly a stolní fotbal.

Otevírací doba restaurace je v pracovní dny od 8:00 - 24:00, v So a v Ne 11:00-24:00.
.... více.
Externí odkazy:Restaurace se nachází v centru města Velká Bystřice. Součástí objektu je i prodejna s čerstvým pečivem z místní pekárny. V letní sezónu nabízí posezení na zahrádce před restaurací.
.... více.
Externí odkazy:Restaurace Nadační se nachází ve středu města Velká Bystřice vzdáleného cca 6 km od krajského města Olomouc. Poloha restaurace je přímo u hlavní cesty spojující Olomouc s městem Hlubočky , na křižovatce směřující z hlavní silnice směrem na Bukovany.

Na návštěvníky restaurace čeká výběr z hotových jídel tradiční české kuchyně v cenovém rozmezí od 50- 60 Kč a dále pak výběr přibližně z 50 druhů minutkových jídel v cenovém rozmezí od 65 Kč do 130 Kč.
Návštívit nás můžete denně v časovém rozmezí od 10:00 do 22:00, v pátek a v sobotu až do 23:00.

Přístup do restaurace je zajištěn bezbariérově.
.... více.
Externí odkazy:Lidový rok je festival folklorních souborů a skupin s mezinárodní účastí. V roce 2006 na začátku září (2 a 3 září) proběhne již 17 - tý ročník tohoto festivalu. Festival se každoročně koná pod širým nebem ve Velké Bystřici na Zámeckém náměstí před hotelem Zámek vždy právě v období na přelomu srpna a září. V případě špatného počasí se festival koná na sále kulturního domu ve Velké Bystřici.

Pořadatelem festivalu je město Velká Bystřice, Folklorní sdružení ČR, Folklorní soubor Haná a Kulturní středisko Velká Bystřice.

Záštitu nad festivalem přebírá každoročně celá řada významných osobností politického a společenského života. Již tradičně jej podporuje Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy. Záštitu nad letošním festivalem převzali: Senátor Adolf Jílek, poslanec Ivan Langer, hejtman Olomouckého kraje Ivan Kosatík, první náměstek hejtmana Ol. kraje Pavel Horák a primátor města Olomouce Martin Tesařík.
.... více.
Externí odkazy:


Copyright © 2006 www.turistickyruch.cz. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno. Kontaktní e-mail turistickyruch@turistickyruch.cz.