../images/motiv.JPG (37731 bytes)
Právě nás čte : . TURISTICKÝ RUCH.CZ
Vaše kariéra >

Nabídka práce

Oblastní vedoucí pro hlavní město Praha
Pro oblast hlavního města Prahy hledáme vhodného kandidáta(kandidátku) na pozici Oblastního vedoucího internetového portálu TURISTICKÝ RUCH.CZ (http://www.turistickyruch.cz). Náplní Vaší práce bude budování obchodního týmu ve zmiňovaných krajích s důrazem na  zaškolení a vedení jednotlivých obchodních konzultantů pracujících na úrovni okresů (celkově je na toto území počítáno přibližně s 12 obchodními konzultanty). (... více)

Oblastní vedoucí pro kraj Libereckého a kraje Středočeského
Pro oblast kraje Libereckého a kraje Středočeského hledáme vhodného kandidáta(kandidátku) na pozici Oblastního vedoucího internetového portálu TURISTICKÝ RUCH.CZ (http://www.turistickyruch.cz). Náplní Vaší práce bude budování obchodního týmu ve zmiňovaných krajích s důrazem na  zaškolení a vedení jednotlivých obchodních konzultantů pracujících na úrovni okresů (celkově je na toto území počítáno přibližně se 16 obchodními konzultanty). (... více)

Oblastní vedoucí pro kraj Karlovarský a kraj Ústecký
Pro oblast kraje Karlovarského a kraje Ústeckého hledáme vhodného kandidáta(kandidátku) na pozici Oblastního vedoucího internetového portálu TURISTICKÝ RUCH.CZ (http://www.turistickyruch.cz). Náplní Vaší práce bude budování obchodního týmu ve zmiňovaných krajích s důrazem na  zaškolení a vedení jednotlivých obchodních konzultantů pracujících na úrovni okresů (celkově je na toto území počítáno přibližně s 10 obchodními konzultanty). (... více)

Oblastní vedoucí pro kraj Jihočeský a kraj Plzeńský
Pro oblast kraje Jihočeského a kraje Plzeňského hledáme vhodného kandidáta(kandidátku) na pozici Oblastního vedoucího internetového portálu TURISTICKÝ RUCH.CZ (http://www.turistickyruch.cz). Náplní Vaší práce bude budování obchodního týmu ve zmiňovaných krajích s důrazem na  zaškolení a vedení jednotlivých obchodních konzultantů pracujících na úrovni okresů (celkově je na toto území počítáno přibližně se 14 obchodními konzultanty). (... více)

Obchodní konzultant (volné regiony uvedeny v podrobnostech)
Pro níže uvedené regiony hledáme obchodní konzultanty. Náplní Vaší práce je kontaktování provozů zabývajících se službami v rámci turistického ruchu (hotely, penziony, apartmány, restaurace, sportovní areály, galerie, výstaviště atd.), jednání s nimi za účelem zmapování nabídky těchto služeb v rámci přiděleného regionu a vytvoření podkladů pro prezentaci těchto služeb na internetovém portálu http://www.turistickyruch.cz . Přijímací pohovory probíhají v Olomouci. Nástup možný ihned. (... více)
Copyright © 2006 www.turistickyruch.cz. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno. Kontaktní e-mail turistickyruch@turistickyruch.cz.